Woodstock 2018

С 9 по 11 серпня у Львівській області пройде 7-й фестиваль »  Woodstock Ukraine 2018″.

Woodstock Ukraine — це місце, де молодь зможе спілкуватися на мові музики та свободи, місце, де ти можеш бути самим собою, відкинувши проблеми великого міста, поєднатися з природою, музикою та знайти нові знайомства з людьми, які мислять так само, як і ти.   Важлива складова Woodstock — це виховання, поєднання молоді та розкриття потенціалу української рок-музики. Тут нові українські гурти мають змогу, з одного боку, показати свою творчість, а з іншого боку — побачити виступи західних рок-гуртів. Фестиваль завжди був та буде безкоштовним для відвідувачів, музиканти виступають, також, без гонорару.

Музичні гурти на сцені — це не вся програма рок-фестивалю — театральні постановки, перфоменси, майстер-класи,  кінопокази, конкурси, фарби холі, посиденьки біля вогнища — в організаторів, волонтерів та гостей насичений графік.

Вперше на відкритті виступить дитячий рок-гурт «Haos». Також буде встановлено Європейську зону відпочинку та зони йоги та Мантра-хаус.

Участники  2018:

The Nexstone, Exit Empire, Ispania, Me’leron, The Sixpounder, ETA, HAOS, Faza Error, Кімната  Гретхен , The Edge of Reason, КораЛЛі, oho!lkoko, Chemia, The Weesp, Stonerhead, Papyllon, Hope, Soul Finger, Radio Slam, Morphine, Atmasfera , Ліловий, Deepwine , STEREOLOM , Chevy , Slow Action , Say it Loud , BEAST RIDERS , ONAWAY , Franco

просмотров
+1
Понравилось: 0
Woodstock 2018 на карте Трускавца