Marzipan butic cafe

У серпні 2015 в місті-курорті Трускавець відкриває свої двері нова сімейна кондитерська-майстерня Marzipan butic café. Тут, кожен відвідувач зможе не тільки насолодитися ароматною кавою з десертами, а й навчитися готувати різноманітні солодощі своїми руками.

Кондитерська розташувалася в самому центрі міста на вулиці Шевченка, 19 всього 250 м від бювету №1-основне місце відпочинку жителів і гостей, в старовинному, столітньому будинку. Існують історичні факти, який підтверджують, що 120 років тому, на цьому місці була кондитерська-цукерня.

В інтер’єрі закладу сучасність і минуле злилися в єдиний мікс фарб, матеріалів і предметів. Стільці «тонет» і маленькі столики на кованих ніжках, дерево і пейзажі старих вуличок, все це занурює в атмосферу давніх кондитерських, в яких любила засиджуватися місцева знать.

Як і в давні часи, тут кожен може спробувати справжню італійську каву. Адже в Marzipan butic café його готують за старовинними технологіями, за допомогою парової італьянсокой еспресо-машини фірми «Електра», прототип першої в світі кава-машини на пару, якою користувалися ще 150 років тому.

Відкрита кухня дозволяє відвідувачеві побачити весь процес приготування десертів. До того ж, професійний кондитер, готуватиме ексклюзивні солодощі з марципану прямо в кондитерській, процес створення марципанових цукерок захопить і дітей і дорослих у світ мир солодкої сказкі.Каждий відвідувач зможе підглянути як роблять цукерки ручної роботи, розписують справжні імбирні пряники, изготовливают марципанові фігурки і цукерки.

Для всіх бажаючих на курорті Трускавець, В Marzipan butic café будуть регулярно проводитися майстер класи з приготування цукерок, декоруванню пряників, ліплення фігурок з мастики та інших кондитерських витворів.

Це відмінна можливість провести час відпочинку з користю і отримати не тільки здоров’я і знання, а й власноруч приготовані солодощі. Посеред готової продукції кондитерської, можна буде знайти вже готові подарункові набори з солодощами, шоколадні фігурки, макаронс, цукерки та багато іншого.

У Marzipan butic café позиціонує себе як місце в якому можна не лише випити кави, скуштувати справжні французькі десерти, а й навчитися чомусь корисному. Marzipan butic café, легко доповнить відпочинок у Трускавці приємними моментами за чашкою кави з марципанами.

1293 просмотров
+1
Понравилось: 314

Marzipan butic cafe на карте Трускавца