Woodstock 2018

С 9 по 11 серпня у Львівській області пройшов 7-й фестиваль »  Woodstock Ukraine 2018″.

Woodstock Ukraine — це місце, де молодь зможе спілкуватися на мові музики та свободи, місце, де ти можеш бути самим собою, відкинувши проблеми великого міста, поєднатися з природою, музикою та знайти нові знайомства з людьми, які мислять так само, як і ти.   Важлива складова Woodstock — це виховання, поєднання молоді та розкриття потенціалу української рок-музики. Тут нові українські гурти мають змогу, з одного боку, показати свою творчість, а з іншого боку — побачити виступи західних рок-гуртів. Фестиваль завжди був та буде безкоштовним для відвідувачів.

Цього разу, локація фестивалю сподобалась усім. Деталі нижче)

Музичні гурти на сцені — це не вся програма рок-фестивалю — театральні постановки, перфоменси, майстер-класи,  кінопокази, конкурси, фарби холі, посиденьки біля вогнища — в організаторів, волонтерів та гостей насичений графік.

Вперше на відкритті виступить дитячий рок-гурт «Haos». Також буде встановлено Європейську зону відпочинку та зони йоги та Мантра-хаус.

Участники  2018:

The Nexstone, Exit Empire, Ispania, Me’leron, The Sixpounder, ETA, HAOS, Faza Error, Кімната  Гретхен , The Edge of Reason, КораЛЛі, oho!lkoko, Chemia, The Weesp, Stonerhead, Papyllon, Hope, Soul Finger, Radio Slam, Morphine, Atmasfera , Ліловий, Deepwine , STEREOLOM , Chevy , Slow Action , Say it Loud , BEAST RIDERS , ONAWAY , Franco

Перші враження

Кожен з гостей фестивалю зміг відчути справжній затишок, адже нова локація, зовсім не далеко від попередньої, а саме від аеропорту Цунів. Нова локація, знаходиться на «тренеровочній» базі МЧС, серед гарних дерев в затишному тіньку.
Наметове містечко та зани відпочинку, також попали в тінь, що справді було спасінням від жаркого сонця. Адже, попередні розміщення фестивалю трішки викликали обурення, що палатки доводилось розкладати під палючим сонцем.
Нажаль, через попереднє розміщення на самому аеропорту, цього разу гостей було трохи менше. Але на наступний рік, запрошуємо всіх, нове місце Вам обов’язково сподобається.

Як завжди, для гостей фестивалю влаштували поле для волейболу, і навіть футболу та інші розваги.
Багато смачного перекусу та великий вибір напоїв.

Фестиваль пройшов вдало, погода радувала своїм теплом. Учасники та гості ділились тільки найкращими враженнями.
Також, гості могли здійснити стрибки з парашуту.
І самі ці літаки, кружляли над лісом, поряд з фестивалем, залишивши приємні враження.

просмотров
+1
Понравилось: 0

Woodstock 2018 на карте Трускавца